Ултра Тенок Мека TPU Супер Симпатична Мачка Случај За Samsung Галакси A3 А5 О7 J1 J3 J5 J7 2015 2017 Цртан филм Глувчето Телефон Покрие Школка
Ново - 43 %

Ултра Тенок Мека TPU Супер Симпатична Мачка Случај За Samsung Галакси A3 А5 О7 J1 J3 J5 J7 2015 2017 Цртан филм Глувчето

Залиха
DEN 99.36
DEN 57.00
Износот:

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите предмети се 100% нови и прегледани.
Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вашето задоволство е секогаш наш БР. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
HyrCase
дизајн:
Обична,Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Слатки,Шарени,Бизнис,Апстракт,Транспарентна
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси J Серија
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Ткаеше
Големина:
For Samsung Galaxy
Компатибилен Бренд:
Samsung
Услови:
%100 Нови
квалитет:
Висок квалитет
микс цел:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Случај

Поврзани производи