YIESOM Кожа Флип Паричникот Случај за Huawei Y5 II Y 5 II 2 ЧУН-U29 ЧУН-L21 ЧУН-L01 / Y6 II Компактен / Чест 5A десна страна-L21 Телефон Торба
Ново - 25 %

YIESOM Кожа Флип Паричникот Случај за Huawei Y5 II Y 5 II 2 ЧУН-U29 ЧУН-L21 ЧУН-L01 / Y6 II Компактен / Чест 5A десна страна-L21

Залиха
DEN 227.04
DEN 170.00
Износот:


YIESOM Кожа Флип Паричникот Случај за Huawei Y5 II Y 5 II 2 ЧУН-U29 ЧУН-L21 ЧУН-L01 / Y6 II Компактен / Чест 5 A десна страна-L21 Телефон Торба
MeterialВисок квалитет СТП Кожа
Паричникот стојат стил на дизајн + Карта носителот
Компатибилен Модел : За Huawei Y5 II Y5 2 За Y6 II Компактен (Не Y6 II) За Чест 5 A десна страна-L21 ( Не за Чест 5 A ) руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме

Декларираните карактеристики

Материјал:
За Huawei Y5 II, За Y6 II Компактен, За Чест 5A десна страна-L21
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.0 inch For Huawei Y5 II
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Гроздобер Паричникот Флип Кожа Случај со Стојат Носителот Картичка
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Yiesom
Материјал:
Паричникот Стил / Меки Силиконски / СТП Кожа
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion & Домот
Модел 1:
за huawei y5 II
Модел 2:
За Huawei Y6 II Компактен
Модел 3:
За Чест 5A десна страна-L21
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи