Plsama Ултра Тенок Навалите Вртливата ТВ ѕид заградата за 14-24 инчи VESA 50-400mm ( 10 Tilt & Вртливата 14-24 )

Plsama Ултра Тенок Навалите Вртливата ТВ ѕид заградата за 14-24 инчи VESA 50-400mm ( 10 Tilt & Вртливата 14-24 )

Залиха
DEN 366.24
Износот:


Се вклопува 14"-24" +90 степен да -90 степен Нервира +90 степен да -90 степен Вртливата 110mm Исклучување Ѕид Растојание Капацитет : 20 КГ(44 Ibs)Одговара на 14"-24"
+90 степен да -90 степен Нервира
+90 степен да -90 степен Вртливата
110mm Исклучување Ѕид Растојание
Капацитет : 20 КГ(44 Ibs)
Планината Димензии : 117mm x 117mm
Фитинг Дупка Растојание (ширина x висина) : 75 x 75 mm;100 x 100 mm
Пакетот Вклучува :
1 x Ѕид заградата
1 x Фитинг Хардвер
1 x Настава
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ACAMPTAR
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
ABS

Поврзани производи