индивидуализира 53mm СВЕТИЛКА ЗАДРЖУВАЊЕ на ПРОЛЕТ КЛИПОТ ПРСТЕН MR16 GU10 КОЧАН носителот извори клипови за предната страна
Ново - 5 %

индивидуализира 53mm СВЕТИЛКА ЗАДРЖУВАЊЕ на ПРОЛЕТ КЛИПОТ ПРСТЕН MR16 GU10 КОЧАН носителот извори клипови за предната страна

Залиха
DEN 16.80
DEN 16.00
Износот:


Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
пролет клипови
Употреба:
Осветлување тела прстен
Стил:
Фиксна Пролет Клип
Материјал:
Пролет челик
Оптоварување Тип:
кружниот клип

Поврзани производи