Волфрам Челик Бар Волфрам SCS Направени во САД Карбид Врховниот Карбид Offeror Прачка Прачки DIY Мувла CNC Тркалезни Бар Должина 100mm 150mm
Ново - 0 %

Волфрам Челик Бар Волфрам SCS Направени во САД Карбид Врховниот Карбид Offeror Прачка Прачки DIY Мувла CNC Тркалезни Бар Должина

Залиха
DEN 379.20
DEN 379.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Дијаметар:
Број На Модел На:
SCS
Материјал:
Челик
Премази:
No
Структура:
Бар

Поврзани производи