Луксузна Случај За Samsung Галакси S7 G930 Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Samsung S7 G930F СМ-S7 Опфаќа Capas Fundas Случаи
Ново - 38 %

Луксузна Случај За Samsung Галакси S7 G930 Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Samsung S7 G930F СМ-S7 Опфаќа Capas

Залиха
DEN 139.20
DEN 86.00
Износот:

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Луксузна Случај За Samsung Галакси S7 G930 Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Samsung S7 G930 F СМ-S7 Опфаќа Capas Fundas Случаи
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Искусни КК постапка. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животински
Големина:
For 5.1 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Samsung Галакси S7 G930
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Човекот Womam Момче Девојка Како Подарок

Поврзани производи