HANCHANG Накит За Дете Подарок Аниме Морнар Месечината Шарм Хривнија Cardcaptor Сакура Ѕвезда цреша Ctue Wristlet Девојка Алка Божиќ Подарок
Ново - 31 %

HANCHANG Накит За Дете Подарок Аниме Морнар Месечината Шарм Хривнија Cardcaptor Сакура Ѕвезда цреша Ctue Wristlet Девојка Алка

Залиха
DEN 125.28
DEN 86.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
is_customized:
No
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E-104
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
самовила
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Забава,подароци
Компатибилност:
Никој

Поврзани производи