Анти- ' Рѓа се Зголеми Златна боја Метал Бакар Топката Круг Spacer Лабава Монистра 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 100pc/многу
Ново - 8 %

Анти- ' Рѓа се Зголеми Златна боја Метал Бакар Топката Круг Spacer Лабава Монистра 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 100pc/многу

Залиха
DEN 566.40
DEN 521.00
Износот:


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Висок Квалитет Зголеми Златна боја Метал Бакар Круг Spacer Монистра
Опис :
На монистра, е со висок квалитет~ / A n t i - r u s t / Не е лесно да исчезнат~
Материјал Метал Бакар
Боја
роуз златна боја
Големина
4mm~16mm
Повеќе Детали
100pc по цел

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm
Бренд Име:
Flourishbeads
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
лабава монистра
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи