Восок Хартија, Хартија за Завиткување Храна, Greaseproof Печење Хартија, Сапун, Пакување Хартија,Нови 7 стилови,Печати Цвеќиња Срце, Macaron, Печат
Ново - 30 %

Восок Хартија, Хартија за Завиткување Храна, Greaseproof Печење Хартија, Сапун, Пакување Хартија,Нови 7 стилови,Печати Цвеќиња

Залиха
DEN 258.72
DEN 181.00
Износот:


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за храна, торта, стационарни и wrappings
Водоотпорен, greaseproof, не-стап хартија
Седум различни хартија модел.
Убава хартија и да уживаат во свој стил
Спецификација :
Материјал : восок Хартија
Големина : 25cm x 22cm (L*W)
Количина : 50pcs
Модел : Цвет, Печат, Бела Писмо, Крава, клуч, Macaron, Срце.
Пакет содржи : 1 постави * восок хартија (50pcs)

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Pawaca
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
SMI2-C0-3532
Непристојни Слика:
No
Материјал:
храна одделение хартија
Торта Алатки Тип:
Восок Хартија

Поврзани производи