Оригиналниот 8 инчен Prestigio MultiPad 8.0 2 PMP5780D ПРЕМИЕР ДУО FPC-CTP-0800-014-1 екран на допир за digitizer стакло 198*150mm Сензор

Оригиналниот 8 инчен Prestigio MultiPad 8.0 2 PMP5780D ПРЕМИЕР ДУО FPC-CTP-0800-014-1 екран на допир за digitizer стакло 198*150mm

Залиха
DEN 360.00
Износот:


Оригиналниот 8" инчен Prestigio Multi Pad 8.0 2 PMP5780 D ПРЕМИЕР ДУО FPC-CTP-0800-014-1 екран на допир за digitizer стакло 198*150mm Сензор
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, 10pcs
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
FPC-CTP-0800-014-1

Поврзани производи