Висок Квалитет на Модата 925 Sterling Silver Глеѓ Ѕвезда Месечината Студ Обетки За Жените Девојка Фунта-сребро-накит за Подарок
Ново - 30 %

Висок Квалитет на Модата 925 Sterling Silver Глеѓ Ѕвезда Месечината Студ Обетки За Жените Девојка Фунта-сребро-накит за Подарок

Залиха
DEN 570.24
DEN 399.00
Износот:


Опис на производот ID : 7082 Име : Мода 925 sterling silver студ earring Големина : За 0.9 cm Метал : 925 Sterling Silver+Глеѓ Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Сопруга / Деца Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YE3yj156
Обликотшема:
Месечината
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Емајлот
Earring Тип:
Студ Обетки
Стил:
Тренди/мода/прекрасна
Обликот:
месечината&ѕвезда
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
Повод:
Ангажирање, Годишнина, Свадба, Партија
Големина:
About 0.9cm
Пратката.:
Бесплатен превозот и Dropship

Поврзани производи