wxrwxy tee barb 8/11 8мм Tee конектор за наводнување 8/11 црево конектор градина вода splitter црево splitter 6 компјутери
Ново - 21 %

wxrwxy tee barb 8/11 8мм Tee конектор за наводнување 8/11 црево конектор градина вода splitter црево splitter 6 компјутери

Залиха
DEN 91.68
DEN 72.00
Износот:


wxrwxy tee barb 8/11 8мм Tee конектор за наводнување 8/11 црево конектор градина вода splitter црево splitter 6 компјутери Tee-начин конектор, 8/11 црево конектор, бодликава конектор, вода сепаратор, 3/8 "цревото конектор, стабилна врска, АБС материјал, стабилни перформанси, долг живот, добри квалитетот на производот, дома наводнување додатоци. Пакување : 6 компјутери
Производ големина на сликата:
Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
3/8
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WXRWXY
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
BS
Број На Модел На:
3/8tee
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Материјал:
Пластични
Име:
tee barb
Спецификации:
Види Слика
Тип:
вода diverter
Опсег:
3/8
Предности:
Анти-носат
Важи за :
3/8
Боја:
Црна
Пакување:
6Pcs
Тежина:
40g

Поврзани производи