Животно ѓердан геометрија стерео оригами фокс мачка pegasus зајакот мода краток ѓердан Collarbone синџир
Ново - 30 %

Животно ѓердан геометрија стерео оригами фокс мачка pegasus зајакот мода краток ѓердан Collarbone синџир

Залиха
DEN 79.68
DEN 56.00
Износот:

Ѓердан : 40 см + 5 см подолго синџири

Декларираните карактеристики

Должина:
40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
2569
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
kshmir
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник

Поврзани производи