REALSHINING 3D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод комплет Полн Плоштад Дијамант Везови Грозје и Вино 3D Дијамант Мозаик FS428
Ново - 25 %

REALSHINING 3D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод комплет Полн Плоштад Дијамант Везови Грозје и Вино 3D Дијамант Мозаик FS428

Залиха
DEN 379.20
DEN 285.00
Износот:

Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка.
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
Повратни информации
Па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвезди) . и ние имаме 20% повеќе дијаманти ќе биде објавено! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да клиенти од целиот свет го цениме!. Предавање на готовиот производ во собата, и да уживате во вашиот ремек-дело. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ!
Ние обично нудат Aliexpress Стандард на Превозот И Кина Пост Воздух Mail . Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Бренд име :
Примена : Home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : 3 D Полн Плоштад Дијамант
За дијамант количина : Со 20% поголема количина на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијаманти : 2,5 mm
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не вклучуваат надвор рамка borde
Име на производ : REALSHINING 3 D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод комплет Полн Плоштад Дијамант Везови Грозје и Вино 3 D Дијамант Мозаик FS428
Големина 1 : 25x20cm
Големина на 2 : 30x24cm
Големина 3 : 40x30cm
Големина 4 : 50x40cm
Големина 5 : 60x45cm
Големина 6 : 65x50cm
Големина 7 : 70x55cm
Дефиниција слика :
База : Увезената Нафта Платно со јасни симболи. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.5mm
Лепак : силно лепило лепак,smelless и животната средина-здрава
Кликнете Подолу за да изберете од Категорија
За Пакување
Големина
Големина >30x40cm,Боја кутија за пакување
Посебно пакување кутија на високо-одделение за извоз,со отпорност на висок притисок,високо еластична и висок бафер!
За ефектите
Поголем големина, подобар ефект!
Секој дијамант големина : од 2,5 x 2,5 mm.
Производството чекори :
01 .
Нашата Идеја : Ние сме професионални домаќинство продавницата на Aliexpress за пет години. Користете ја алатката за да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број
06. Ние обезбедуваме везови дијамант алатки производителот.
Ако ви се допаѓа нашите производи,можете да ја додадете нашата продавница како вашата омилена продавница како што следува :
Експрес испорака
Внимание! ние сме меѓународна продавачот од Кина Копното. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код код се се заврши.

Декларираните карактеристики

Големина:
size 25x20cm, size 30x24cm, size 40x30cm, size 50x40cm, size 60x45cm, size 65x50cm, size 70x55cm
Бренд Име:
RealShining
Форма:
Посебна
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорации
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Тема:
Грозје и Вино
Број на Бои:
30-45 бои(Зависи од големини)
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча,Tweeser
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Дијамант големина:
2.5mmx2.5mm

Поврзани производи