Дебела Зајакот Волна Мажите Чорапи Есен Зима Се Задржи Топло Геометриски Солидна Хоризонтална Вертикална Линија Печати Странски Sock Meias Calcetines
Ново - 50 %

Дебела Зајакот Волна Мажите Чорапи Есен Зима Се Задржи Топло Геометриски Солидна Хоризонтална Вертикална Линија Печати Странски

Залиха
DEN 705.12
DEN 353.00
Износот:


Дебела Зајакот Волна Мажите Чорапи Есен Зима се Задржи Топло Геометриски Солидна Хоризонтална Вертикална Линија Печати Странски Sock Meias Calcetines Костим за сезона : Пролет,Лето, Есен, 5 пара/ Многу Големина : Бесплатно( еднаков 37/38-44/45 )

Декларираните карактеристики

Големина:
EUR 37 To 45
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Материјал:
Кашмир,Spandex,Волна,Полиестер
Sock Тип:
Се облекуваат
Бренд Име:
SA ВИДИТЕ
Број На Модел На:
LINE155
Дебелина:
Дебели

Поврзани производи