FairLadyHood Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Големи Обрачот Обетки За Жени
Ново - 45 %

FairLadyHood Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Големи Обрачот Обетки За Жени

Залиха
DEN 67.20
DEN 37.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
15mm, 20mm, 30мм, 40mm, 50mm, 60mm
Главниот Камен Боја:
Црна, Сребро, Злато, Роуз
Бренд Име:
FairLadyHood
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи