DIY 1 buc/пакет JFortune CatDiary Канцелариски Декоративни Налепници за Мобилни Налепници Scrapbooking DIY Занает Налепници
Ново - 10 %

DIY 1 buc/пакет JFortune CatDiary Канцелариски Декоративни Налепници за Мобилни Налепници Scrapbooking DIY Занает Налепници

Залиха
DEN 71.04
DEN 64.00
Износот:


Дизајн : 4 дизајн(Случаен Дизајн)
Пакет : 1 buc/1 сет
Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт. Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfim плаќање. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1. Кина пост пошта Ќе ги преземе 5-12 работни дена,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail.или 2. DHL Ќе се земе 3-7working дена,треба да ја плати превозот цена. 3. EMS Ќе се 5-12working дена,треба да ја плати превозот цена. Враќање & наплата : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации , pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори. Ве молиме контактирајте не преку порака , e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Декларираните карактеристики

боја:
Случаен дизајн
Бренд Име:
Alideco
Возраст:
>3 години
Материјал:
Хартија
Големина:
22*9.5cm
Број На Модел На:
SL-TR

Поврзани производи