Адвокатско лето Пливаат одбор Кратко Бикини костими за капење за Мажи сурфање шорцеви Сонцето beach Пливање Боксер Шорцеви Водови Геј Surf шорцеви

Адвокатско лето Пливаат одбор Кратко Бикини костими за капење за Мажи сурфање шорцеви Сонцето beach Пливање Боксер Шорцеви Водови

Залиха
DEN 781.44
Износот:


Еластична ткаенина ве молиме овозможи 1-3 CM грешка. Прирачник за мерење! Ве молиме да се разбере!
Упругая ткань, пожалуйста, позвольте ошибке 1-3 CM. Ручное измерение! Пожалуйста пойми!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
L179
Бренд Име:
AUSTINBEM
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Стил:
Брзо Сушење Еластична ткаенина
Ткаенини:
меки и удобни

Поврзани производи