мини мото 49cc моторни minimoto 49cc велосипед Опрема кутија Синџир плоча T8F sprockets синџир поставува собранието бесплатен превозот
Ново - 10 %

мини мото 49cc моторни minimoto 49cc велосипед Опрема кутија Синџир плоча T8F sprockets синџир поставува собранието бесплатен

Залиха
DEN 816.00
DEN 734.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
hongliangyang
Име На Модел:
T8F
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
14.4cm
Објектот Ширина:
14.4cm
Објектот Дијаметар:
14.4cm
Тип На Објект:
Sprockets
Специјални Функции:
49CC
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
Челик

Поврзани производи