1pc/многу Добар квалитет на боја рог копчиња 18cm за overcoat Acryl копчето за DIY scrapbooking(сс-1652-365)
Ново - 20 %

1pc/многу Добар квалитет на боја рог копчиња 18cm за overcoat Acryl копчето за DIY scrapbooking(сс-1652-365)

Залиха
DEN 59.04
DEN 47.00
Износот:


Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Мода копчиња.
Спецификации :
Целата должина, Големина : 18cm
бои : темно кафена
Pls забелешка :
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата .
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети wilped во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

боја:
црна боја
Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
бисер
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
сс-41
Декорација:
Никој
Бренд Име:
GANSSIA

Поврзани производи