СЕКРЕТАР 925 Сребрен Монистра Паун шири своите крила шарм со зелена CZ ги Собере Оригиналните пандора Нараквици Алка DIY Накит Одлуки подарок
Ново - 22 %

СЕКРЕТАР 925 Сребрен Монистра Паун шири своите крила шарм со зелена CZ ги Собере Оригиналните пандора Нараквици Алка DIY Накит

Залиха
DEN 430.56
DEN 336.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SG9209
Бренд Име:
SG
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Тежина:
about 2.13g
Материјал:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Нередовните
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,100% RefundCondition
Пол:
Жените
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Девојка/ Жена/ Мајка/Ќерка /Најдобар пријател
Накит Додатоци Одлуки:
Европски Стил жените pulserias змија синџир Шарм
Matel Тип:
925 Sterling Silver +Кубни Циркони
боја:
Оксидација
Печат:
s925
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи