Дигитален LCD 360 степени Inclinometer Агол мерач Protractor ниво Кутија Метар со Магнетна База на Автоматско Моќ
Ново - 15 %

Дигитален LCD 360 степени Inclinometer Агол мерач Protractor ниво Кутија Метар со Магнетна База на Автоматско Моќ

Залиха
DEN 802.08
DEN 682.00
Износот:


1) Насока симбол 2) со Исправени LCD дисплеј 3) Светлото и ѕвончето функција 4) Степенот и Процент на наклон на конверзија 5) Апсолутни и релативни мерења на конверзија 6) Податоци се одржи Спецификација : Мерен Опсег : 4 x 90° Резолуција : 0.1°/ 0.01% Повторливост : ±0.1° Оперативни Температура : 0 ~ 40°C Оперативни Влажност : 40 ~ 80% Напојување : 1 x 9 V 6 F22 Батерија(Не се вклучени) Големина : 160x53x31mm(Dxšxv) Количина : 1 Компјутер Забелешка : Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 Компјутер x Дигитален Protractor
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Други

Поврзани производи