6 бои Секси чипка Жените Модални долна облека Женски Кратко Гаќи
Ново - 15 %

6 бои Секси чипка Жените Модални долна облека Женски Кратко Гаќи

Залиха
DEN 191.52
DEN 163.00
Износот:


6 бои Секси чипка Жените Модални долна облека Женски Кратко Гаќи
Карактеристики :
❤️ 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
❤️ Материјали се многу издржливи под нормално абење. Без иритација за повеќето кожи
❤️ Мека дише Модални ткаенина ви дава мазна на допир чувство,Удобно да се носат од ден во ноќ
❤️ Мека чипка нуди дише чувствуваат и пот-слободен удобност,во согласност со вашето тело форма.На чипка е супер еластичен и ќе не затегнување
❤️ Рака мие со ладна неутрален детергент е препорачливо, се исуши природно и не ја собори сува, како што може да се прекине со деликатна чипка
Спецификација :
❤️ Материјал : 95% Памук + 5% Spandex; Crotch : 100% Памук
❤️ Боја : Црна, Голи, Виолетова, Црвена Роза, Розова и Сина
❤️ Производ ID : 7315
❤️ Големина : M, L, XL, 2 XL
Големина
Се Препорачува Тежина
Половината
Должина
М
88-110 lb
23-27 инчен
10 инчен/ 26cm
L
110-122 lb
27-30 инчен
11 инчен/ 28cm
XL
122-133 lb
30-32 инчен
12 инчен/ 31cm
2 XL
133-143 lb
32-34 инчен
13 инчен/ 32cm
Пакет содржи : 1 x жените плус големина долна облека гаќи ( не вклучуваат какви било други)
Напомена :
❤️ Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите.
❤️ Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да го купите!
❤️ Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.
❤️ Додатоци не се вклучени.
❤️ Ви благодариме за вашето разбирање.
1. Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. За бесплатен превозот, Ние обично се организира на испорака преку Кина пост воздух mail.
2. Просечното време на испорака е околу 15 до 20 дена. Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
4. Ако ви треба оваа цел во итни, ве молиме изберете локација за подигнување или други Изразат како превозот начин. Ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
bobibla
Материјал:
Памук,Модални
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Памук&Модални
Пораст Тип:
Висок Пораст
Број На Модел На:
7315
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените

Поврзани производи