Мото ветробранското стакло Шофершајбната Спојлер Deflector Прилагодливи Lockable за Хонда KTM Aprilia Ducati Триумф Харли
Ново - 33 %

Мото ветробранското стакло Шофершајбната Спојлер Deflector Прилагодливи Lockable за Хонда KTM Aprilia Ducati Триумф Харли

Залиха
DEN 1421.76
DEN 953.00
Износот:


*Спојлер Големина : 260mm * 120mm * 4mm
*Материјал : Ал 6061 T6 палка Алуминиум + Акрилик
*Боја : Сребро Метален Дел и Чад Шофершајбната / Сребрена Метален Дел и Транспарентен Шофершајбната
*Не треба да се вежба дупки, може да се инсталира директно.
* Ова е универзален тип одговара правец на deflector погодна за речиси секоја велосипед со ветробранското стакло.
* Во правец на заштита може да биде значително подобро и побрзо возење бучава може да биде минимизиран. Попријатно и повеќе опуштено патување дури и побрзо се протега!
* Ако одите надвор од патот на спојлер може преку виткање механизам многу едноставно да се отстранат и продукти stowed далеку некаде. Така, во недостаток или ризик од повреда во предел е многу пониска отколку ако повисока диск е вметната.
*Тоа доаѓа со заштитна rubbers за заштита на шофершајбната, спречување на дел од лизгање во текот на купола.
*Пакет се вклучуваат : 1 сет x Метал Дел (вклучувајќи завртки)
1 парче x ветробранското стакло
2 парчиња x rubbers
2 парчиња x мали железо
1 парче x 3ММ Хексадецимален Завртки Алатка
1 парче x 4 MM Хексадецимален Завртки Алатка
1 парче x настава
Сребро Метален Дел и Транспарентен Шофершајбната
Сребро Метален Дел и Чад Шофершајбната

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Должина:
26cm
Бренд Име:
Ќе Витез
Објектот Тежина:
0.29kg
Motobike Направи:
Триумф
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
0.4cm
Име На Модел:
YFA85-2
Материјал Тип:
Акрил и Алуминиум

Поврзани производи