Моден машки маици НИКОЈ не ТРЕБА AR15 undertale памук т кошула за мажи 2018 лето Crossfit хип хоп блузи tees бренд
Ново - 43 %

Моден машки маици НИКОЈ не ТРЕБА AR15 undertale памук т кошула за мажи 2018 лето Crossfit хип хоп блузи tees бренд

Залиха
DEN 490.08
DEN 279.00
Износот:


.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Поврзани производи