За Samsung Галакси J5 Премиер J5Prime G570F On5 Година G570 Допир Екран Сензор Објектив LCD Дисплеј Предниот Панел Стакло Покрие Замена

За Samsung Галакси J5 Премиер J5Prime G570F On5 Година G570 Допир Екран Сензор Објектив LCD Дисплеј Предниот Панел Стакло

Залиха
DEN 251.52
Износот:


Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .
Карактеристики>> 1. Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот. 2. Заменете напукнато или изгребан екран стаклена леќа 3. Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време 4. Големи акции ,ние сме во состојба да брод од рок од 24 часа. 5. LCD & Digitizer екранот не се вклучени; Само ја користите за испукани пред објективот Спецификации : Боја : Црна/Бела/Злато Компатибилен со : - За Samsung Галакси J5 Премиер J5 Prime G570 F On5 2016 Година G570 (Не J5 2016 Година J510!!!) Пакетот Вклучува : 1 x Леќи од стакло маска 1 x Set Toolkit

Декларираните карактеристики

боја:
бела, црна, златна
Бренд Име:
LoveKiss
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J5 Премиер J5Prime G570F Екран на Допир Стаклена Леќа
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S II,Галакси Забелешка
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
боја:
Бела Црна Доволно Во Акции На Мало Трговија На Големо
квалитет:
А+++++ Врвен Квалитет На Тест, Еден По Еден Пред Превозот
J5 Премиер Екран На Допир За Надворешниот Леќи Од Стакло:
Пред Екранот Стакло Надворешниот Леќа Замена За Samsung Галакси J5 Премиер
J5Prime G570f Екран Надворешниот Леќи Од Стакло:
LCD Предниот Екран на Допир за Стакло Надворешниот Објектив За Samsung Галакси J5 Премиер
On5 2016 година G570F Пред Надворешниот Стаклена Леќа:
Digitizer Надворешното Стакло Објектив За Samsung Галакси J5 Премиер G570 On5 2016 Година
J5Prime G570f LCD Дисплеј Сензор Стакло:
За Samsung Галакси J5 Премиер G570F LCD Дисплеј Сензор Надворешното Стакло Леќа

Поврзани производи