ABOOM Нови 1PC Среќен Роденден Рамка Втиснување Намали Умре Јаглероден Челик Матрицата За DIY Scrapbooking Картичката Албум Decoratation Дефиниција
Ново - 49 %

ABOOM Нови 1PC Среќен Роденден Рамка Втиснување Намали Умре Јаглероден Челик Матрицата За DIY Scrapbooking Картичката Албум

Залиха
DEN 240.00
DEN 122.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
DC-442
Шаблон Тип:
Човечката Фигура,Животински
Бренд Име:
ABOOM
боја:
Сребро.
Шема:
писмо шема
Материјал:
Јаглероден Челик
Прилагодување:
Прифатливо

Поврзани производи