5Pcs/Многу очила за сонце Торба Торбичка Мека Ткаенина за Чистење на Оптички Очила Случај Eyewear Додатоци Случаен боја 17x 8cm
Ново - 16 %

5Pcs/Многу очила за сонце Торба Торбичка Мека Ткаенина за Чистење на Оптички Очила Случај Eyewear Додатоци Случаен боја 17x

Залиха
DEN 79.68
DEN 67.00
Износот:


Опис :
Нов & Висок Квалитет.
Само фрли вашиот нов очила во торба и тие ќе бидат заштитени од нечистотија и масло.
Можете исто така да се чисти вашиот леќи со оваа супер мек материјал, тоа не ќе нула вашиот леќи.
Одлична за употреба како mp3 плеер или мобилен телефон случај, како и.
На лесен начин да ги заштити вашите очила.
Големина : 17x 8cm.
Пакет Се Вклучени :
5pcs Очила Торба Торбичка (боја по случаен избор)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SAFENH
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Очила Торба Торбичка
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
35g
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси

Поврзани производи