9V 10V 12V 15V 18V 24V 220V Трансформатор 220V Моќ Трансформатор 2VA EI35 2VA Трансформатор за пред-засилувач одбор
Ново - 0 %

9V 10V 12V 15V 18V 24V 220V Трансформатор 220V Моќ Трансформатор 2VA EI35 2VA Трансформатор за пред-засилувач одбор

Залиха
DEN 332.16
DEN 332.00
Износот:


Големина : 37*32*32-милиметри
Влезен напон : 220 VAC+/-10%(Црвено-Црвено),излезна линија е различен,ве молиме да знаат тоа
Една опција :
1. опција : Еден 6 V,Текст 220 VAC ,излез 6 VAC (2 линија)
2.опција : Еден 9 V,Текст 220 VAC ,излез 9 VAC (2 линија)
3.опција : Еден 12 V,Текст 220 VAC ,излез 12 VAC (2 линија)
4.опција : Еден 15 V,Текст 220 VAC ,излез 15 VAC (2 линија)
5.опција : Еден 18 V,Текст 220 VAC ,излез 18 VAC (2 линија)
6.опција : Еден 24 V,Текст 220 VAC ,излез 24 VAC (2 линија)
Dual опција :
1.опција : dual 6 V,Текст 220 VAC ,излез 6 VAC-0-6 VAC (3 линија)
2.опција : dual 9 V,Текст 220 VAC ,излез 9 VAC-0-9 VAC (3 линија)
3.опција : dual 12 V,Текст 220 VAC ,излез 12 VAC-0 - 12 VAC (3 линија)
4.опција : dual 15 V,Текст 220 VAC ,излез 15 VAC-0 - 15 VAC (3 линија)
5.опција : dual 18 V,Текст 220 VAC ,излез 18 VAC-0-18 VAC (3 линија)
6.опција : dual 24 V,Текст 220 VAC ,излез 24 VAC-0-24 VAC (3 линија)

Декларираните карактеристики

Излезниот Напон:
2VA 9V 0.25 А, 2VA 10V 0.25 А, 2VA 12V 0.16 А, 2VA 15V 0.13 А, 2VA 24V 0.083 А, 2VA 220V 0.009 А, 2VA Двојна 9V-0-9V, 2VA Двојна 12V-0-12V
Употреба:
Аудио
Број На Модел На:
2VA
Калем Број:
Autotransformer
is_customized:
Yes
Фаза:
Еден
Серпентина Структура:
EI

Поврзани производи