KISS ME Долго Тренди Ѓердан Црвено & Црно-Сини Пом Пом Tassel Ѓердани & Приврзоци Жените Накит
Ново - 10 %

KISS ME Долго Тренди Ѓердан Црвено & Црно-Сини Пом Пом Tassel Ѓердани & Приврзоци Жените Накит

Залиха
DEN 180.00
DEN 162.00
Износот:


Производ Стил : KISS ME Долго Тренди Ѓердан Црвено & Црно-Сини Пом Пом Tassel Ѓердани & Приврзоци Жените Накит Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Памук,Стакло,Цинк Легура Боја Опции : Црвено & Црна Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Тип на Производ : xl00107b

Декларираните карактеристики

Должина:
76cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Функција:
Будилникот
Pendant Големина:
15cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
xl00107b
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Стакло
Производство име :
Тренди Црвено & Црно-Сини Пом Пом Tassel Ѓердани & Приврзоци
боја:
Црвено & Сина Ѓердан
Материјали:
Стакло,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
23g
клучни зборови:
Пердув Ѓердан
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
долг ѓердан
Должина:
76cm

Поврзани производи