2018HOT намамат налепници боја на ЗЛАТО димензии:10cm*15cm трудови:10pcs/многу модел:T03 РИБА НАМАМАТ ГРАДЕЊЕ на УКРАСУВАЊЕ
Ново - 22 %

2018HOT намамат налепници боја на ЗЛАТО димензии:10cm*15cm трудови:10pcs/многу модел:T03 РИБА НАМАМАТ ГРАДЕЊЕ на УКРАСУВАЊЕ

Залиха
DEN 427.20
DEN 333.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
seasitomo
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
T03

Поврзани производи