Прозорецот Акрилик Јаже Вратоврска Грбот Ролетни Дополнителните Tiebacks Соба Tassel Декорација 6 Бои Завеси За Дневна Соба CP069C
Ново - 30 %

Прозорецот Акрилик Јаже Вратоврска Грбот Ролетни Дополнителните Tiebacks Соба Tassel Декорација 6 Бои Завеси За Дневна Соба

Залиха
DEN 968.64
DEN 678.00
Износот:


Напомена :
1 - Tieback Топката долго 15 сантиметри , Ресни долго 47 см
2-топката Тежина 400g пар.
3-Не испрати топката во средината,што може да направи со топката не може да се врати во оригиналната форма
4 - 7 бои на располагање
Детали За Производот
Сина
Црвена
Виолетова
Сива
Жолта
Пинк
Детали за големина
Повратни информации
1-Ако din ми се допаѓа на производот што го наредил , ве молиме контактирајте ме наместо да остават лоши повратни информации.
2-Ако не сте задоволни со производи yoou го наредил,ве Молиме оставете 5 ѕвезда забелешка.
3-Мојата порака трговец е cn1516073727bffh ,Ако имате било какви сомнежи или жалби ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Декларираните карактеристики

Должина:
87cm
Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Број На Модел На:
CP069
Стил:
Пастирски
Шема:
Флорални
Техника:
Машина За Печатење
Ткаенина Тип:
Памук
Бренд Име:
AiFish
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Грб & Tassels
Материјал:
Tieback
Употреба:
Вратата Завеса Платно
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Лизгачки Уред:
Општи Макара

Поврзани производи