Sykesha 2018 Промоција Подарок лопез и од неодамна Зборови Ѓердан XOXO Pendant Ѓердан на Жените Накит Љубители' Дар те Сакам Прегратки и Бакнежи
Ново - 18 %

Sykesha 2018 Промоција Подарок лопез и од неодамна Зборови Ѓердан XOXO Pendant Ѓердан на Жените Накит Љубители' Дар те Сакам

Залиха
DEN 95.52
DEN 78.00
Износот:


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KXL2040
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
2cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир должина:
45см

Поврзани производи