YOYOYU Ѕид Decal Астронаут Простор Човек Дневна Соба Ѕид Налепница Ходникот Црна Винил Repetable Декорација Уметност DIY YO128
Ново - 25 %

YOYOYU Ѕид Decal Астронаут Простор Човек Дневна Соба Ѕид Налепница Ходникот Црна Винил Repetable Декорација Уметност DIY YO128

Залиха
DEN 427.20
DEN 321.00
Износот:


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис :
Големина : 22 X57 CM / 40 X105 CM / 55 X140 CM
Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
Функција : Пренослив и Издржлив
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Декларираните карактеристики

боја:
622 ЦРНА, 615 СИНА, 608 ЦРВЕНА, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
40X105CM, 22X57CM, 55X140CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Број На Модел На:
YO128
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ

Поврзани производи