10/25/30/50mm, Средно Тешки тежина памук webbing 2 памук лента црна/каки/кафе боја торба појас декоративни бесплатен превозот 5m

10/25/30/50mm, Средно Тешки тежина памук webbing 2 памук лента црна/каки/кафе боја торба појас декоративни бесплатен превозот

Залиха
DEN 527.52
Износот:


Производ : Медиум тешка тежина памук webbing Ширина : 10/25/30/50mm
Дебелина : Околу 1.8 mm Боја : Кафе,каки,црна Должина : 5m. Употреба : Овој памук webbing е посебен во ремени, куче јаки, ремени за purses, багаж и дури и ранци,итн. *** Други памук webbing, исто така, availble во нашата продавница, носови повеќе ве молиме кликнете на Користење на Пример : ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- Albab trademanager : cn118682414
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

Декларираните карактеристики

боја:
50mm кафе боја, 50mm, црна боја, 30мм каки боја, 10мм кафе боја, 10мм каки боја, 50mm каки боја, 25мм каки боја, 30мм кафе боја, 30мм црна боја, 25мм црна боја, 25мм кафе боја
Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
100% Памук
Техника:
Обложени
Ширина:
50mm
боја:
кафе,каки,црна
Должина:
5M

Поврзани производи