Veconor 6pcs ХСС 4341 завртка допрете вежба во собата појачани чешми поставите провира допирање алатка за полнење метрички кралскиот & НИ 1/4 хексадецимален месо тело
Ново - 15 %

Veconor 6pcs ХСС 4341 завртка допрете вежба во собата појачани чешми поставите провира допирање алатка за полнење метрички кралскиот

Залиха
DEN 561.12
DEN 477.00
Износот:


Метрички : М3, М4, М5, M6, М8, M10 Кралскиот : 1/8" (3. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на вашата набавка. Сите добра се проверени, пред пратката. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот рок (и во оригиналното пакување, ако е можно). Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на цел. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќање.
Ако пратката е прекината или украдени, ве молиме да одбиете или контактирајте со нас.97 mm), 3/16" (4. Ги цениме вашите коментари.35 mm), 5/16" (7. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме љубезно ни дарува со позитивни повратни информации и целокупната детални продажба оценка од 5 ѕвезди. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.5 mm), 8-32 NC (4.175 mm), 5/32" (3.2 mm), 10-32 NC (5мм), 10-24 NC (5мм), 12-24 NC (5. Вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western Union, Money Gram и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.
Ние ќе ја испрати својата парцела надвор што е можно побрзо во рамките на обработка на време. Ние се обезбеди во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO адреси. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Цел ќе бидат обработени навремено плаќање по верификација.
Нарачки може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Тоа е купувачот одговорност. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Или, со цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го напишете вашето име и презиме и уредна достава на адреса по ред. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Инаку, за сите на косата и одговорности ќе бидат на товар на свој.53 mm) НИ:6-32 NC (3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.7 mm), 1/4-20 NC (6. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Вашите коментари се важни за нашиот бизнис успех и напредок. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.

Декларираните карактеристики

боја:
Империал, Метрички, НИ
Материјал:
Легиран челик
Тема Ветер:
Право
Број На Модел На:
C0502K05
Тип:
допрете го
Бренд Име:
Veconor
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број на Парчиња:
6
глава:
ОСТАР
издржлив:
Yes
Состојба:
Нови
Материјал:
Легиран челик
анти- ' рѓа:
Yes
дизајн:
Роман
Крајот:
Хексадецимален

Поврзани производи