5pcs 10Pin да 6Pin Адаптер Одбор за AVRISP MKII USBASP STK500 Висок Квалитет
Ново - 6 %

5pcs 10Pin да 6Pin Адаптер Одбор за AVRISP MKII USBASP STK500 Висок Квалитет

Залиха
DEN 53.28
DEN 50.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
PCF8574
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Поврзани производи