2pc/Пакет Орален Б Електрична Четка за заби Глави Двојна Чистење на Меки-Bristled За Крстот Акција за Замена на Резервни Четка за Заби Глави
Ново - 40 %

2pc/Пакет Орален Б Електрична Четка за заби Глави Двојна Чистење на Меки-Bristled За Крстот Акција за Замена на Резервни Четка

Залиха
DEN 671.52
DEN 403.00
Износот:


започнете
крајот
2pc/Пакет Орален Б Замена на Резервни Електрична Четка за заби Глави Двојна Чистење на Меки-Bristled За Крстот Акција Четка за Заби Глави
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Компатибилност : Триумф, Професионална Грижа, Виталност, & Авансно Моќ. (освен Sonic и Крст акција)
Мека наежвам, НИ Dupont Tynex наежвам, на крајот-заоблени влакната.
Чисти забите и масажа на непца нежно.
Ефикасно отстранување на плак, без иритирачки непцата.
Стоматолозите препорачуваат ќе го замени шефот на секои три месеци.
Едноставно заменете четка за заби глави.
Компатибилен четки :
Dual Чисти за Крстот Акција Електрична Четка за заби
Спецификации :
Материјали : Најлон
Наежвам тип : Мека наежвам
Глава облик : Тркалезна форма
Количина : 2 Buc/Пакет
Пакет големина : 14 * 8.7 * 1cm / 5.51 * 3.35 * 0.39 во
Пакет тежина : 28g /0.99 оз
Пакет Листата :
2 * Четка за заби Глави за Oral B

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Големина:
1 Set Electric Toothbrush Head
Број На Модел На:
Крстот Акција
Возрасна Група:
Возрасни лица
Количина:
ПОМ/DuPont Глава
Бренд Име:
OralB
Материјал:
Пластични
SKU:
1680002820

Поврзани производи