1roll 10Yard (20mm) Жолта Organza Лента Свадба Партија Висок Квалитет Занает Сатен Ткаени Работ Чиста Божиќ декорација 2605
Ново - 10 %

1roll 10Yard (20mm) Жолта Organza Лента Свадба Партија Висок Квалитет Занает Сатен Ткаени Работ Чиста Божиќ декорација 2605

Залиха
DEN 61.92
DEN 56.00
Износот:

Нов производ Големина : 2cm Боја : Слика Количина : 10y

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
Rayon / Полиестер
Бренд Име:
suoja
Техника:
Жакард
Број На Модел На:
102606
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Ткаенина Тип:
Voile
Ширина:
2cm

Поврзани производи