12Pcs/кутија Мода Дијамант Леопард Жито Гел Пенкало 0.38 мм Црно Мастило Студентите Пишување Училиште Материјали за Статистика Стационарни
Ново - 31 %

12Pcs/кутија Мода Дијамант Леопард Жито Гел Пенкало 0.38 мм Црно Мастило Студентите Пишување Училиште Материјали за Статистика

Залиха
DEN 422.40
DEN 291.00
Износот:

12 Pcs/кутија Мода Дијамант Леопард Жито Гел Пенкало 0.38 мм Црно Мастило Студентите Пишување Училиште Материјали за Статистика Стационарни Мастило боја : црна боја. Пишување точка : 0.38 mm. Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина. Големина : околу 16 см Должина Функција : Гел пенкало / Подарок Пакет : Ова е 12 компјутери/многу се Обрне внимание на оваа 1.Ве молиме бидете сигурни да напишете ја вашата точна адреса, Поштенски код, телефонски број,во Спротивно не можат да ја пратите пратката 2.Ако не ја прими пратката, можеби парцела во вашата локална поштата, можете да потрае до тоа, бидејќи некои места не се испратени! 3.некои производи насловот е напишан 6pcs или 8pcs, но ако постои еден само може да се купи опции, ако сте го купиле само што добив еден, тоа е невозможно да се добие 6pcs или 8pcs,бидејќи цената не е иста, ве молиме бидете сигурни да се види јасно пред да го купат, бидејќи бројот на насловот не е еднаков на бројот на купувачите 4.Ако купувате 100pcs,ве молиме контактирајте со нас за да го промените цена,имаме попуст до вас . Paymet и наплата 1.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа,откако е завршена,ние ќе ги испрати на парцела, како е можно поскоро. 2.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор , тоа треба трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. За превозот 1. Сите парцели ќе бидат испратени по вашата нарачка во рок од 4 дена , и тие ќе бидат сите следат. 2. По парцела испратени надвор, тоа ќе стане неконтролирано. Ние го цениме можете да трпение да чекаат за пратката,и ние се Процени времето за испорака е 15-35 дена за повеќето земји (освен за Бразил) 3. Ние не сме одговорни за било данокот, ДДВ и на обичаите на купувачот земјата. 4. Ако не ја прими пратката во рок од 50 ден, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе поднесе барање со превозот агент.Доколку во текот на 60 дена (од 90 дена за Бразил) вие не ја прими пратката, ние ќе издаде целосна наплата за вас. Повратни информации 1.ние зависи од вашето задоволство како нашата успешна,затоа,вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас. 2.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да оставите позитивен фидбек,и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и. 3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или други, ве молиме dodn двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро,Молам немојте веднаш да поднесе спор, бидејќи ние сме пријателски! 4.Ви посакуваме среќен шопинг

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DDAYUP
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.38 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Поврзани производи