Јапонија Кујна работа одговараат Фан шема Ресторан услуга униформа Готвач Служат Суши Workwear
Ново - 12 %

Јапонија Кујна работа одговараат Фан шема Ресторан услуга униформа Готвач Служат Суши Workwear

Залиха
DEN 1568.64
DEN 1380.00
Износот:


Унисекс Готвач Врвот Јакни, Храна Готвење суши престилка шапка,Кујна Работа Носат
Функција : Brand New & Висок квалитет. Должина На Ракав : Кратки Ракави. Модел : Чиста Боја Материјал : Памук Смеса. Големина : s, M L XL 2 XL 4 Sizes. Боја : Бело - Како фотографии е прикажано.
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Таму би можело да биде малку разлика во боја
2. таму може да се 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).
можете да платите со : кредитна картичка/web пари
трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричникот/зачувам
ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме проверете на линкот
1.Ние ќе брод вашата објект во рамките на 3 дневна.
2.Стоките ќе бидат испратени од страна на економски превозот услуга,ние нудиме бесплатен превозот.ако сакате изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас.
3.Превозот време : 1)Воздухопловната (3-5 недели ) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2). EMS (1-3 недели за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
3). DHL ( 5-10 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
Исто така Може да го Користите и ПРОЗОРЦИ,Fedex,ТНТ !
4.За сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн)може да предизвика објектот одложен,се надевам дека можете да бидете трпеливи. благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
5.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ние секогаш се одбележи пакет помалку од 20 и нормално нема данок.
Топло Совети :
1.Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа ,ние се надеваме дека можеме да ви помогне да се реши promble ,ние може да се замени со нов или да наплата.
2.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа,ве Молиме да комуницирам со нас пред испраќање на негативни повратни информации, ви Благодариме!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Употреба:
Службата За Храна
Материјал:
Ацетат,Памук
Број На Модел На:
chefuniform091801
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
WELIVENICE
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Поврзани производи