Толку Реално Метална Рамка Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Ретро Гроздобер Очила За Сонце Флип До Круг Очила Познатиот Бренд На Очила За Сонце
Ново - 0 %

Толку Реално Метална Рамка Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Ретро Гроздобер Очила За Сонце Флип До Круг Очила Познатиот

Залиха
DEN 161.28
DEN 161.00
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал, Смола Боја : Црна, Розово Злато+Црно, Златен+Црно, Златен+ Портокал Зелена, Сребро+Црна, Сребрена+Сина, Сребрена, Сребро+Зелена Сребро, Сребро+Бела Сребро Леќа материјал : Смола Одговара За : Мажите и Жените за Заштита од Штетните UVA/UVB Зраци се Врати рамка и дизајн Одлични за секоја прилика Детали големина : Рамка Ширина : 120mm
Рамка Метри Должина : 131mm
Леќа Висина : 50mm
Леќа Ширина : 50mm
Носот Ширина : 20mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x очила за сонце

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
50mm
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
K4UBBD12500%
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќа Висина:
50mm
Леќи Материјал:
Полиуретански

Поврзани производи