Popnow Автомобил Стил Бебе Безбедност Автомобил Рака Сигурносен Појас Покрие Дете Дете Градите Се Подигнат Клип Безбедно Тока Црна 14.5x4cm #8091

Popnow Автомобил Стил Бебе Безбедност Автомобил Рака Сигурносен Појас Покрие Дете Дете Градите Се Подигнат Клип Безбедно Тока

Залиха
DEN 114.72
Износот:

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е во градите каиш за автомобил за безбедност на децата седиштето на рака.Ние ја прифати или враќање на купувачи ако постои било кој квалитет на проблемот на објектот. Ние сме мило да ги реши проблемите за вас, во кој друг начин, ние, исто така, треба купувачите поддршка на нашата работа, брзо порака и добар фидбек и повеќе разбирање и на нас може да ни помогне многу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Спецификација : Материјал : Најлон PA66 Боја : Црна Димензии (L*W) : 14.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контакт со нас преку Aliexpress порака во секое време, доколку имате прашања. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Купувачите треба да ја прочитате ставка опис внимателно пред да го одржи редот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
4)Кога ќе се ставање ред, ве молиме осигурајте се дека следните информации се вклучени : Полно Име Целосна и Точна Адреса Пост код Телефонски број
1. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Бебе Безбедност Седиште Рака Појас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Време На Испорака :
1. Ние не сме одговорни за некои сериозни недоразбирања, предизвикани од страна на купувачите безгрижност. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Тоа е да им помогне да ги лоцираат и криви седиштето на рака за да се осигура безбедноста на детето.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Бренд Име:
POPNOW
Материјал Тип:
Најлон PA66
Објектот Ширина:
4cm
Име На Модел:
PY8091
Специјални Функции:
поправи
Објектот Тежина:
0.07kg
Објектот Должина:
14.5cm

Поврзани производи