2 парчиња/Пар Замена Ролери Глави За Scholls Сомот Мазна Електрични Нога Датотека се Изразат За Pedi Кожата Смена
Ново - 33 %

2 парчиња/Пар Замена Ролери Глави За Scholls Сомот Мазна Електрични Нога Датотека се Изразат За Pedi Кожата Смена

Залиха
DEN 62.40
DEN 42.00
Износот:

Објектот Функција : 1. 100% Сосема нов и висок квалитет! 2. Соодветна замена ролки за Сомот Мазна Pedi 3. Специјално дизајнирани Дијамант Кристали ролери глави со долготрајни микро-абразивни честички за постојано поднесување резултати. 4. Шефовите нежно фанови далеку тешко кожата за неколку минути, оставајќи го ви со супер мазни нозе 5. Ергономски облик за безбедно и професионален отстранување на хард кожата од нозете дома 6. Одговара На Моделот : За Scholls Сомот Мазна Изразат Pedi Пакет Содржина : 1. 2 парчиња/Пар Замена Ролери глави 2. Не Со Мало кутија пакет
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или(Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
qianlong
Тип:
Рака На Нога Датотека
Број На Модел На:
HB0455BK
Материјал:
Чистење Ролери Мелење машина
Големина:
Same as picture
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка

Поврзани производи