KODASKIN Заштита на Резервоар Подлога Јаглерод Заштитник 3D Налепница Decal Амблем За DUCATI Чудовиште 797
Ново - 5 %

KODASKIN Заштита на Резервоар Подлога Јаглерод Заштитник 3D Налепница Decal Амблем За DUCATI Чудовиште 797

Залиха
DEN 1147.20
DEN 1090.00
Износот:

Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плати карбонски влакна зрачи со луксузен импулс Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Трајни Водоотпорна Анти-Исчезнат Против Корозија. На површина мора да биде чиста и сува.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Никој
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Должина:
10inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Налепница

Поврзани производи