2 во 1 Голема Робот Жолта Автомобил Блокови 584pcs Градежни Блокови Поставени Тули Собрани Модели Едукативни Играчки За Деца Подарок 8715
Ново - 20 %

2 во 1 Голема Робот Жолта Автомобил Блокови 584pcs Градежни Блокови Поставени Тули Собрани Модели Едукативни Играчки За Деца

Залиха
DEN 950.40
DEN 760.00
Износот:

Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.(треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба,благодарение)
Ако ви треба наплата,само објект е листа цена, се враќа,Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Добредојдовте на големо.
Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне,но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските,локалните испраќање ефикасност или друга причина,па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете,Ако не сакате да се чека толку долго време,ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.до 7 : 00 часот ( Кина време )
Нашата канцеларија е затворена за државни празници (кина).Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација
Контактирајте со нас
Во нашата канцеларија на часови : 8 : 30 часот.
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент.Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативни повратни информации. Ви благодариме!
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Обично други couriers само треба 3-7 дена.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.

Декларираните карактеристики

боја:
Без Продажба На Мало Поле
Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Број на бар-кодот:
6932363601874
Бар-кодот:
Yes
сертификација:
3C
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
GUDI
3C:
Сертификат
Број На Модел На:
8715
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Поврзани производи