SHAUNA Нови Пристигнување Перл Ефект Trichromatic Рамка Жените Круг очила за сонце Мода се Мажи Тебе Леќа Нијанси UV400

SHAUNA Нови Пристигнување Перл Ефект Trichromatic Рамка Жените Круг очила за сонце Мода се Мажи Тебе Леќа Нијанси UV400

Залиха
DEN 395.52
Износот:


Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и на купувачите се одговорни за царински давачки. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Негативни повратни информации, ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Сите производи во нашата продавница може да се меша! Секое Барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви Благодариме повторно!!!

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,UV400
Леќа Ширина:
50mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50mm
Број На Модел На:
SH5219
Бренд Име:
SHAUNA
Рамка Материјал:
Пластични
Употреба Предмет:
Шопинг патување на Т-се покаже отворено
Функција:
100% UV 400 Заштита од штетни
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил Мода
Точка име :
gafas oculos de sol masculino lunette де soleil sonnenbrille zonnebril
Пол:
Жени,Мажи,femme,Homme,feminino,masculino
Пакет:
1 Очила, 1 Торбичка, 1 Леќа Платно

Поврзани производи