1/4 Легура Средување на Collet Чак 6.35 mm*20mm Гравирање Машина Електрични Рутер Collets За Bakelite Мелничката Мелење Mayitr
Ново - 30 %

1/4 Легура Средување на Collet Чак 6.35 mm*20mm Гравирање Машина Електрични Рутер Collets За Bakelite Мелничката Мелење Mayitr

Залиха
DEN 130.08
DEN 91.00
Износот:


HW0000384
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски
Боја : Црна
Голема глава дијаметар надвор : Прибл. 12.35 mm
Мала глава дијаметар : Appprox. 10мм
Дупка со дијаметар : Прибл. 6.35 mm(1/4")
Должина : Околу. 20mm
Карактеристики :
Најдобри материјали и техниките кои се користат за мелење
Прецизност земјата и рака прегледано
Мини тело е лесно да се носат
Пакет се вклучени :
1× Гравирање машина за Кроење collet чак
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Средување На Collet
Бренд Име:
Mayitr
Број на Вилиците:
Други
моќност:
Други

Поврзани производи