Ново Читање Очила Бои Унисекс Метал Со Цевка Случај +1.5+2.0+2.5+3.0+3.5+4.0 F05
Ново - 0 %

Ново Читање Очила Бои Унисекс Метал Со Цевка Случај +1.5+2.0+2.5+3.0+3.5+4.0 F05

Залиха
DEN 136.32
DEN 136.00
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет Очила Нога Боја : Црна/ Црвена/ Жолта/ Розова/ Сребрена/ Бронза Рамка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Леќа Материјал : Смола Храмот Совет Материјал : Ацетат Носот Подлога Materil : Силика Гел Унисекс Читање Очила, Елегантен и модерен дизајн Сила : +1.00/ +1.50/ +2.00/ +2.50/ +3.00/ +3.50/ +400 Количина : 1 Set
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 2 до 3 см грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Во Боја:
Бела
Леќа Ширина:
1inch
Обложување:
EMI
Леќи Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
K4UBB3T4574%
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Леќа Висина:
1inch

Поврзани производи