Еден слој A6 A7 А4 А5 Ѕид монтирани Јасно Акрилик информации Носителот, plexiglass лепило знак носителот,2 ПАРЧИЊА/МНОГУ
Ново - 7 %

Еден слој A6 A7 А4 А5 Ѕид монтирани Јасно Акрилик информации Носителот, plexiglass лепило знак носителот,2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

Залиха
DEN 432.00
DEN 402.00
Износот:


Еден слој Акрилик Ѕид Информации Носителот, Јасно Постер Знак Рамка ,Транспарентни Plexiglass Лепило Знак Носителот,2 парчиња/многу
(1)детали за Производот и големина
акрилик plexiglass информации хартија вметнете кутија
A4:210×297mm А5:148×210mm A6:105×148mm О7:74×105mm
(2)Користењето и предност
Акрилик Екранот Знак Носителот нуди едноставен и чист дизајн за професионална екранот на вашиот знаци, сертификати, информации за производот и фотографии. Ова е еден прекрасен производ во работа, канцеларија, ресторан, училиште, трговијата на мало продавница и на други локации.
Материјал : Јасно Акрилик
Димензии имаме во акции како што следува
A4:210×297mm
А5:148×210mm A6:105×148mm О7:74×105mm Само еден слој акрилик лист со поддршка акрилик рамка слот за додавање 3 M лента , може да се држи на било каква рамна и чиста површина, и внесете знакот информации во слотот за држачот за да ги прикажете вашите информации добро .
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет.

Декларираните карактеристики

Големина:
A7 Vertial, A7 Horizontal, A6 Vertial, A6 Horizontal, A5 Vertial, A5 Horizontal, A4 Vertial, A4 Horizontal
Стил:
Модерна
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
Материјал:
Акрилик

Поврзани производи